| raluca250 a întrebat:

Sall:*
Voi credeti in paranormal? :-s
Sau in tabla aceea Ouija thinking >:
Dau fundooi

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Cu tabla de Ouija mă jucam eu între 10 și 12 ani și încă nu m-a mâncat nici un demon, deși o rudă pretinde că al el ar fi funcționat și chiar că a fost nevoit să se mute din casă... acum o avea probleme cu bibilica nu știu.
Și nu, că am chemat de la Bloody Marry până la fantoma lui Napoleon...ai dracu că nici unii n-au venit.

18 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu.

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori nu iti multumesc!

| MMihai a răspuns:

paranormal==în afara normalului
da!
http://ro.wikipedia.org/wiki/Paranormal
Dar nu în fantome și spiritism, care sunt escrocherii.

| Maidanezul a răspuns:

Sunt multi care cred in paranormal din pacate, dar reusita=o Ca sa intelegi o sa dau un ex Examenul de bac a fost un examen normal dar rezultatul paranormal, o sa te intrebi de ce Re deoarece cam 50 % sperau in minuni =paranormal si cind au vazut ei rezultatul au fluierat a paguba.Venisera dupa ei si cu tabla Quija dar vazind ca nu scot nici macar de o adunare, cind au iesit afara au dat cu ea de asfalt. Chestie de cultura si mers pe la scoala zic eu.Nu am nevoie de funda

| bunica18 a răspuns (pentru Maidanezul):

Splendid-winking

| Maidanezul a răspuns (pentru bunica18):

Sarut mina bunico, iar au tabarit pe mine ardnaxur1951 si Goliat scuze "justitiarul".Sar gardul necredinciosii in ograda la mine de am pavat drumul cu bucati de lenjerie si imbracaminte.Las unul lat apar 3, ca la bunicul in curte cind motanul era la nunta lui motaneasca si au aflat soaricii ca este ginerica si au venit cu mic cu mare si nu se mai dau plecati.

| bunica18 a răspuns (pentru Maidanezul):

Stai linistit ca pari bine inarmat, chiar mi-a placut raspunsul cu paranormalul, am ris cu lacrimi.

| aliceinchains a răspuns:

Nu cred în nici o tablă, mi se pare o porcărie, însă îmi place paranormalul, citesc chestii despre. Mi se pare interesant, atât.

| bunica18 a răspuns:

Nu, dar daca vrei sa vezi ceva dincolo de normal citeste si aici:http://vatopaidi.wordpress.com/......-romanian/

| iEmonel a răspuns:

Cand ma uit la poza ta, da, cred in paranormal si in toti dracii.

| raluca250 explică (pentru iEmonel):

Ce amuzant mai estiwinking
nu ma mir de ce nu ti-ai pus nici o poza big grin

| iEmonel a răspuns (pentru raluca250):

Schimb poza zilnic. Acum trebuie aprobata.

| raluca250 explică (pentru iEmonel):

Okokwinking

[in log sa dai raspunsuri nefolositoare mai bine taci] >big grin

| iEmonel a răspuns (pentru raluca250):

Dar tac. Aici tastez.

| raluca250 explică (pentru iEmonel):

Buna astaoh go on laughing

| Eღilia62 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic,cred ca poate chema unele spirite, doar daca ele "locuiesc" intr-un loc, unde stateau si "hibernau" si nu li se simtea prezenta.Ca nu vor veni spiritele de la casa vecinului, ca ai frecat tu o tabla Quija.Si da, cred in paranormal.

| flower_3416 a răspuns:

Depinde ce vezi tu a fi paranormal... daca te referi la existenta altor forme de viata si asa da ...insa in tabla Ouija nu cred.cu toate ca stiu destule despre demoni, si ritualuri diverse

| BlueOctober a răspuns:

Din nefericire da, cred in paranormal si despre tabla asta nu stiu ce sa zic cred ca daca am sti cu totii sa o folosim si am avea acces la ea cu siguranta am crede si in tabla.
PS:nu te mai certa cu nobrain gen emonei si alte chestii daunatoare crede-ma nu merita...

| Matasaumata a răspuns:

Eu sincer cred! big grin