| Oficiall_Deejays_1994 a întrebat:

Salut tpu.am 17 ani sunt singur si nu cred ca o sa-mi gasesc vre o data pe cineva in fine. intrebarea care este pacatul pe care l-am facut de sunt singur.sau ce pacat exista pentru singuratatea pe care o am funda

10 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Sunt oameni de 30 de ani care-s singuri, si nu intra in depresie! Stai linistit, o sa vina si randul tau. Si apoi, si singuratatea are avantajele ei. Daca vei avea o prietena care sa-ti toace banii, o sa vezi despre ce e vorba.

| suffarstar a răspuns:

N-ai facut niciun pacat. Ai doar niste traume psihologice care te tin blocat in singuratate si tristete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti singur fiindca asa santeti multi dintre voi care credeti ca p...a vine de pe internet si dragostea se face trimitand like-uri.Fiindca va pierdeti timpul cu jocuri iar dragostea nu e o joaca si fetele stiu asta cel mai bine.Fiindca habar nu aveti sa duceti o relatie adevarata fiindca in prezenta unei fete nu stiti sa fiti sinceri, habar nu aveti sa discutati sa fiti amuzanti sa va cunoasteti cat mai aproape de adevar.asta e pacatul tau si al vostru in jeneral.

| Miihaa a răspuns:

La ce te referi singur. Nu ai parinti, nu ai iubita?
Daca te referi la iubit, sincer, chiar e pacat sau sa zic trist ca te de la aceasta varsta te gandesti la o iubita, la varsta in care oricum iubirile nu prea sunt seriose. Daca aveai peste 20 sau 23 de ani mai intelgeam. Mai e timp pentru acest lucru.
Nu ai prieteni. Iesi din casa, comunica cu cei din jurul tau. Poate esti introvertit.
Cumva te masturbesi? O faci des. Stiu ca pentru unele persoane, mai ales baieti (nu stiu de ce) dar ii interorizeaza, ii face mai timizi si incapabili sa aiba relatii cu fete.
Daca vrei sa discutam mai mult pe aceasta tema da-mi add pe yahoo messenger la amelia.serenity

| Oficiall_Deejays_1994 explică (pentru Miihaa):

Ti.am trimis pe yahoo

| Miihaa a răspuns (pentru Oficiall_Deejays_1994):

Sigur ai trimis unde trebuie : amelia.serenity

| Oficiall_Deejays_1994 explică (pentru Miihaa):

Amelia poti sa-mi dai fb tau aici sau prin mesaje TPU te rog

| a răspuns:

Mai, exista cate o fata pentru fiecare, trebuie doar sa o accepti.
Si nu faci nici un pacat daca esti singurhee hee.
Daca te referi ca nu ai parinti, atunci e pacatul lor nu al tau.