| xXxGABYxXx a întrebat:

Astazi seara cand am vrut sa manac niste cartofi prajiti cu castraveti murati intru-un castravete am gasit semnul crucii perfect. Oare ce inseamna asta? Ofer funda

Răspuns Câştigător
| Inferno a răspuns:

Priveste cu cata usurinta toti acesti atei ignora acest mare semn, caci despre asta e vorba dragul meu, un semn maret trimis de insasi divinitatea crestina.

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E un semn că dumnezeul creştin există, clar.
Încearcă şi o banană.hee hee

| danay72 a răspuns:

In Biblile nu inseamna nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| sublime89 a răspuns:

Din pacate, inseamna ca esti indoctrinat/a.

| Alcyon a răspuns:

laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Lui Dumnezeu ii plac castravetii, in special aia murati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant multi castraveti seci, in forma de cruce.foarte multi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a ales pentru ceva Dumnezeu.Fii pe faza in urmatoarele zile, caci vei mai primi indicatii prin tot felul de produse leguminoase eco, bio sau modificate genetic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm, nu stiu... nimic?

| BlackSulphur a răspuns:

Mmm... Castraveti...

| DeusCorrupti a răspuns:

O fi fost vreo popa la exorcizat de castraveti.

| Correct a răspuns:

Bă dacă user-ul anului iti spune sa incerci o banana, incearc-o nu fi prostlaughing

| Tiberiuss a răspuns:

Ai un cutit sfant cred...

| Fefelici a răspuns:

Buna! In mare parte nu inseamna nimic, in majoritatea castravetilor poti gasi semnul sfintei cruci. Cred ca Dumnezeu vrea sa ne arate ca El exista in orice.