| SkonksuRo a întrebat:

azi noapte am adormit adormit si mam dedublat constient fara sa vreau, asa cred eu, am citit pe internet mai multe articole despre dedublari si miam facut o idee ce sunt. Prima data simteam ca vrea sa iasa ceva din mine si simteam cum se ridica usor dar nu am bagat de seama si nu stiu cum am vrut sa ma sucesc sa stau comod si numai simteam canapeaua si am deschis ochii si miam vazut corpul fizic stand intins in pat si o ata alba argintie luminoasa ma lega de el. Dupa aceea miam dat seama ca ma dedublasem si am inceput sa zbor prin camera dp un timp mam dus la baie si mam uitat in oglinda si am vazut o femeie pe care nu o cunosteam mam speriat si simteam ca ma luat cineva si ma invartea in cerc in camera si am avut o senzatie de frica extrema dp care mam trezit si am tresarit din somn. puteto sa imi eplicati mai bine ce am patit eu defapt?

Răspuns Câştigător
| Dragosdoar a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie stai linistit, ba chiar acu 2 saptamani am visat ca ma ridicasem din pat si iesim din trup sa zbor prin camera laughing. Poti sa visezi si chestii urate in acelai timp depinde de starea ta.Multe vise din acestea eu le am cand sunt stresat, cand vreau sa scap mai repede de povara pe care o am, cand te simti presat creierul tau cauta un mod de a se relaxa, de a se detasa de realiate.Cand am fost in depresie visam chestii asemanatoare dar foarte urate, cum o forma umana neagra era in spatele meu si vroia sa imi dea cu toporul in cap sau cum niste demonii ma trageau din pat si altele mult mai infricosatoare in care ma speriam de moarte.

8 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cred ca te-ai dedublat intr-un analfabet perfect

| sublime89 a răspuns:

Ai visat.

Răspuns utilizator avertizat
| digital7shady a răspuns:

Foarte tare, as vrea sa mi se intample si mie. Cauta "the God Helmet" pe guagal, e un dispozitiv care te face sa te simti asemanator.

| DeusCorrupti a răspuns:

Imi place ca tu spui ca nu mai simteai canapeaua si ai deschis ochii si erai intins pe pat...