| anonim_4396 a întrebat:

se intampla ceva daca desenez pe o foaie o pentagrama cu marker negru?

17 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ce sa se intample? Ai facut un desen.

| hate1t4ll a răspuns:

Fa-ti pe fata ca e mai badass.

| DorelSudoru a răspuns:

laughingMda...pai daca pui astfel de intrebari de ce ti poza aia la avatar?

| Tania a răspuns:

Da apar dungi negre pe foaie.

| IMC90 a răspuns:

O sa mori in chinuri in secunda 2 rolling on the floor

| trolololo a răspuns:

Eu la sfârșitul fostelor caiete de liceu desenate pentagrame și zvastici și nu s-a întâmplat nimic deosebit pana acum. Nu sunt nazist sau altele de genul însă e o provocare sa le desenez calumea laughing

| DeeaDelirata a răspuns:

Pai stiu si continuarea big grinPe bune, daca vrei sa vb i-mi ceri idul in privat.Desi il gasesti la multe di raspunsurile mele big grinPe bune i-ti zic tot ritualu' big grin

| Pantera2012 a răspuns (pentru DeeaDelirata):

Buna imi dai si mie id-ul tau ca nu se vede la privat Plssss big grin

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Pantera2012):

Loool laughing

| DeeaDelirata a răspuns (pentru Pantera2012):

Aanagrama_evv rolling on the floorE ok si asabig grin

| Archdaemon a răspuns:

Ce se intampla daca desenez la scoala mereu pentagrame pe scaune si banci? nimic

| LNK a răspuns (pentru Archdaemon):

Si pot sa confirm. laughing

| Bezea a răspuns:

Dacă am învățat ceva din filme lumânările sunt esențiale așa că nu uită de lumânări!

| darrio2007 a răspuns:

Da.Ai facut un desen pe o foaie.Atat.

| LNK a răspuns:

Da. O sa ramana urmele de la marker pe birou. straight face

| Ramstaff a răspuns:

Ce s-ar putea intampla...dar pentagrama nu este semn pagan?