| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti ca pe 21 decembrie vine sfarsitul lumii? Eu zic ca nu vine. Voi?

Răspuns Câştigător
| C0nstantin a răspuns:

Off: Ce va apuca pe toti cu sfarsitu lumii? In fiecare zi se trezesc cate 2 - 3 care sa repete intrebarea asta straight face...
On: Nu vine nici un sfarsit... cum am zis si la alta intrebare pe conserva de pateu scrie ca expira in 2013... asa ca nu e nici un motiv de ingrijorare.

22 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Traim vremurile de pe urma. Sfarsitul lumii va veni, dar nu stie nimeni ceasul si ziua, numai Tatal.Te-ai gandit vreodata ca va veni un ceas in care vei sta inaintea Dreptului Judecator? Trebuie sa ai pace cu Dumnezeu.

| Urzi23 a răspuns:

Aici specialisti sunt ateii, deoarece doar ei cred in asa gainarii.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu, nu vine. Numai aberati spun cei de la TV.
Doar Dumnezeu decide cand va fi sfarsitul lumi!
*-*

| MasterOfDisaster a răspuns:

DA, va veni sfarsitul lumii.
La fel cum a venit pe 1.01. 2001, 6.06. 2006, 11.11. 2011, etc.

| danay72 a răspuns:

Asa e, nu vine atunci, dar de venit va veni pentru ca toate semnele arata acest lucru.Matei24:3-14

| Thunderstruck a răspuns:

Sa-mi bag organul genital in toti care pun intrebari asa e retardate.

| Încrucişătorul a răspuns:

Va fi un spectacol al naibii de bun cand se vor macelari dobitocii degenerati intre ei.

| RAY a răspuns:

Ca vine pe 1 martie 2020

| milan9 a răspuns:

Pentru cei care "vor închide ochii" în acea zi, într-adevăr va fi pentru ei un sfârşit al acestei lumi, al acestui mod de existenţă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu vine sfarsitul lumii. Mi-as dori sa ''vina'' o ninsoare, ar fi frumos nu?

| ciprianjurje a răspuns (pentru anonim_4396):

Da chiar ar fi tare happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vine.

| CryChristiAN a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| slowswag a răspuns:

Nu vine

| ILoveMoon a răspuns:

Au mai pus mulţii acceasta intrebare, daca aş primi un ron de cate ori am auzit ca e sfarsitul lumii intr-o anumita data cred ca as fi miliardar in euro

| annytzatza a răspuns:

Nu mai credeți în toate prostiile auzite. Nu mai vine nici un sfârșit al lumii. Trăiți-vă viața. Chiar nu mai există alte lucruri la care să vă gândiți?

| Haney a răspuns:

Sper sa nu...eu atunci ma duc la cinema cu clasa si aia va fi prima data cand ma duc... vreau macar o data in viata sa ma duc la cinema crying

| ciprianjurje a răspuns:

Eu unul cred ca nu va veni atunci dar cred ca pe 21 decembrie 2012 se va intampla ceva, dar nu stiu ce. Despre sfarsitul veacurilor eu cred ca va veni dupa implinirea tuturor profetiilor din Biblie(cea ortodoxa).

| sara2523 a răspuns:

Un sfarsit va veni, dar numai dumnezeu stie si acest sfarsit va consta in distrugerea oamenilor rai, nu ai celor buni si pasnici si care fac vointa lui dumnezeu. oricum, in fiecare an se trezesc unii sa zica ca vine sfarsitul lumii. nu-ti fa griji! funda, plzzz?

| Madara21 a răspuns:

Numai Dumnezeu stie cand vine sfarsitul lumii.

| Aly_Alexandra_1979 a răspuns:

Doamne dar ce aveti toti cu tampenile astea frate? crying