| PattyC a întrebat:

Credeti ca in decembrie va fi sfarsitul lumii?

20 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu stie nimeni nimic, numai Dumnezeu, poate va fi poate nu, intrebarea e, esti pregatit sa-ti vezi Dumnezeul?
http://www.divinerevelations.info/....../index.htm
Vegheaţi, dar, căci nu ştiţi ziua, nici ceasul în care va veni Fiul omului.
Matei 25:13

| Charis a răspuns:

Eu una sunt satula de prostiile astea cu sfarsitul lumi. Nu cred ca vine dar nu se stie...si daca vine sa vina ma duc la biserica sa fiu gt de sf lumilaughing)) glumeamlaughing)rolling on the floor

| KristalPop a răspuns:

Cât de slab mintal să fii încât crezi aşa ceva?
Proştii cred că în fiecare an este sfârşitul lumii. O coincidenţă de numere.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Sa nu crezi tampenia asta ca nu este adevarat.De prea multe ori sa anuntat ca va veni sfarsitul lumii, si uite ca tot am supravietuit.Cred ca zic asa dor ca sa ne sperie(sau pentru publicitat).
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Eu cred că va fi foarte frig.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cum cred ca manelistii vor avea minte.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Totul este o inveție, vor să vadă pe cine pot prostii...

| AnimatedSignature a răspuns:

Nope. Nare cineva cum sa stie daca maine va ploua, poimaine va fi ninsoare etc... Au trecut peste 2000 de ani de ce sa sfarseasca acum? Si sunt pisica nimieni nu vrea sa vada o pisica moarta nu?

| val31989 a răspuns:

Nu,nu cred ca va fi sfarsitul lumii, pentru ca nimeni nu stie cand si ce se poate intimpla.

| slowswag a răspuns:

Nu

| Stella17 a răspuns:

Buna nu iti mai bate capu' cu ce zic toti pe la tv, asa au zis ca vine sfarsitul si in 1999 si in 2000, dar nu a mai venit. Bucurate de viata nu mai asculta prostii pe la tv.

Răspuns utilizator avertizat
| Mlov3u4ever a răspuns:

E cea mai mare prostie.a innebunit toata lumea k sf lumii. cand va veni Apocalipsa nu stie nimeni nici Dumnezeu Fiul, stie doar Dumnezeu Tatal.Din 2000 se spune ca vine si nu a mai venit, dar lumea asta nu are ce vb.

| Ciuuf a răspuns:

Ah,Asta e o prostie.
Si chiar daca vine, traieste cat mai ai. laughing
(Desi asta e o prostie)...Ce in 2011 a vezit? Ca tot asa ziceau ca in 11.11. 2011 la ora 11.11 minute vine... Nu a mai venit laughing

| Crucia a răspuns:

E o prostie inventata de mass-media happy. o ma ga. Abia astept sa le vad mutrele cand o sa se trezeasca de dimineata (22.12.2012) si o sa se vada in oglinda vii. -.-`'

| Iuliapaula12 a răspuns:

Cum sa fie sfarsitul lumii. e o minciuna gogonata.sa vezi ca o sa tezeasca in pat vii si nevatamati. acei oameni zic asta doar ca sa aiba reiting. nu o sa fie sfarsitul lumii. doar dumnezeu stie cand o sa fie sfarsitul lumii. sper ca o sa-mi aferi funda!

| MaliRaisa a răspuns:

Nuuuu...sfarsitul lumii va veni, insa nu se va intampla in decembrie.Singura apocalipsa certa va avea loc peste 4-5 miliarde de ani, atunci cand soarele va muri.

| LucySilvyu a răspuns:

Sfarsitul lumii poate sa vina oricand.Chiar si maine.Dar oamenii nu au de unde sa stie cand va veni.Asa ca nu mai credeti toate porcariile de la TV!

| PattyC explică (pentru LucySilvyu):

Eu nu cred in prostii de genu, dar am vrut sa vad ce cred altii.
Si adevarata mea intrebare era daca credeti in sfarsitul lumii dar a fost deja pusa.

| Feliciaa a răspuns:

Prostii,nimeni nu ar crede asa ceva. Doar Dumnezeu stie cind va fi, cum nu s-a creat lumea intr-o singura zi nici ne se va sfirsi intr-o zi. Daca ai citit Biblia acolo scrie cum va fi ///.