| anonim_4396 a întrebat:

uitati-va pana la capatul povesti din viata acestui om.
Cei sensibili o sa planga, iar cei tari o-sa asculte fara o lacrima.
Din aceasta poveste puteti sa luati ex. ce sa nu faceti si ce este bine sa faceti.
Uitati linkul: http://www.youtube.com/watch?v=ZvSI0ZzbVbU&feature=relat ed
Vizionare Placuta!;):)B-)

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

L-am mai vazut si sa stii ca nu spune acolo ceva nou, zice sa nu furi, sa nu iti placa banii, sa iti asculti parintii, sa nu conduci cu 180km/h cand esti beat, sa crezi in Dumnezeu pentru ca o sa te ajute mereu. M-am uitat pana la capat dar nu am plans.

| anonim_4396 explică (pentru William):

Bravo! I-mi place esti intelept.winking

| anonim_4396 explică (pentru William):

pentru. William

| anonim_4396 explică (pentru William):

Ti-am dat accept prietenewinking

9 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

M-am uitat câteva minute, nu mi se pare nimic ce ar merita văzut.
Oricum numai un prost poate să plângă la un clip de propagandă și e diferență între sensibil și prost.

| William a răspuns:

Vrei sa stii ce nu a meritat? Sa iti citesc tie comentariul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merita vazuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-am referit la cei care stiu prin cate au trecut s-au care au avut un comportament ca acesta, nu m-am exprimat eu bine, cei care sunt cu adevarat (nu conteaza ce religie) dar cei care il Iubesc pe Isus Hristos s-au pe Dumnezeu si cred cu adevarat in el nu poti sa razi de acest om cu bunele si cu relele lui din viata care a petrecuto asa cum a fost... Dupa acest om putem sa luam invatatura, prieteni lui care el era in anturaj l-au obligat (prostit prin diferite metode) dar acesta a fost slab si sa departat de Religie, nu mai credea in nimic doar vroia sa distreze, sa fure etc. Acest om a venit acasa dupa mult timp fara bani pentru. ca i-se confiscase tot si nu mai avea decat cativa bani (nu conteaza) si o rabla (o masina) atat mai avea dar nu-l mai avea pe Dumnezeu in suflet ceea ce era cel mai important prieteni si celilati la indrumat si pana la urma a revenit la Dumnezeu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa zicem ca ai dreptate! Da? asa dar nu poti sa-i spui ca este o mizerie intelegi? Nu esti obligat sa asculti daca nu vrei, accea poveste este foarte buna mai ales intamplarile care s-au intamplat, nu sunt povesti de adormit copii sunt adevarate numai un natarau ar putea sa zica ca-si pierde timpu de 30 de minute din viata. Nici nu ai ascultat macar sa vezi cum este si deja ai comentat. Nu am nimic cu tine intelegi?

| Cireașăăăă a răspuns:

Nu imi vine a cred ca mi-am oprit muzica pentru cateva secunde ca sa dau click pe prostia asta de jumatate de ora