| tteddy a întrebat:

Salutare imi dati niste site-uri de unde pot descarca acatistele, Acatistul Maicii Domnului Imparateasa a toate, acatistul Maicii Domnului Mijlocitoarea, Acatistul Maicii Domnului la icoana Hodighitria, acatistul Maicii Domnului la icoana Radacinii, acatistul Maici Domnului Floarea smereniei, Acatistul Maicii Domnului Aratarea caii pliz cat mai repede big grin

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar tu nu stii ca internetul e lucratura diavolului? Cum dracul sa gasesti asa ceva pe net? Cauta prin cele terfeloage sfinte!

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da nu este mai usor sa te duci la biserica si sa i le ceri unui preot? pi net gasesti dar multe sunt incomplete sau sunt modificate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La biserica le gasesti.