| tteddy a întrebat:

Salutare, cineva m-a rugat sa-i gasesc un acatist si nu l-am gasit cine ma poate ajuta? acatistul se numeste (acatistul maicii domnului ) mangaietoarea va multumesc big grin

3 răspunsuri:
| KlaraWeiss a răspuns:

Am gasit Paraclisul Icoanei Maicii Domnului Mangaietoarea. Nu stiu de un Acatist sa se numeasca asa.
http://www.crestinortodox.ro/......96882.html
O sa intreb maine la biserica, daca vrei.
Nu te supara pe mine, scrie si tu Maica Domnului, cu litere mari, ca nu pari a fi ateu, nu?

| tteddy explică (pentru KlaraWeiss):

Da scuze ma grabeam si aveam nevoie de el in seara asta si da mi se pare ciudat ca nu am gasit acatistu pe net dar un preot i-a zis sa il citeasca deci exista mersiwinking

| KlaraWeiss a răspuns (pentru tteddy):

Nu-mi apare raspunsul tau; adica vad ca mi-ai scris ceva acum cateva minute, dar nu apare ce anume.