| cristi2415151 a întrebat:

Salutare
Sunt cristi, am 16 ani etc
Anu trecut cand am fost sa ma spovedesc si sa ma impartasesc, m-s spovedit dar nu a vrut sa ma impartaseasca pentru ca m-am masturbat cu 2 saptamani inainte....si bunicamea cu mama ma tot intrebau dc nu m-a impartasit, si le-am zis pentru ca am tinut post doar 1 saptamana,. si anul asta am uitat, si m-am masturbat luni...ar venii cu 1 saptamana inainte, oare ma impartaseste? ca nu mai am ce motiv sa zic

35 răspunsuri:
| ZK a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Mă i-a cu transpiraţii.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru ZK):

Pentru ca e prea cald in iad? :-s

| ZK a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Nu, cu căldura m-am obișnuit de acum multi ani. Mă iau transpiratiile de la răspunsul tau cu Iisus.laughing

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru ZK):

Satan transpira?thinking

| ZK a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Da, normal.