| daneilh a întrebat:

Salutare TPU un membru nou pe site-ul asta!, Sunt un baiat, nascut in Palestina bine spus acum ca-ti va ani era ISRAEL iar cu meditez limba romana de 13 ani de zile...Am citit fraza data pe fisa TPU in legatura cu MOARTE UNI OM si dec enam fi noi oamnei nemuritoti...pai as vrea sa las un mesaj pentru cei care viziteaza TPU si sunt curiosi sa afle raspunsul da cu un aer dulce si cald de la mine! Voi lasa mesajul dupa ce o sa primesc o invitatie! Multumim de intelegere!

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Invitatie! zi-i.

| ManStrong a răspuns:

De cine te temi? Si eu locuiesc in Israel zis Palestina.Nu intelegce ti-a venit sa inversezi termenii.
Nu ti fie frica este democratie.