| anonim_4396 a întrebat:

Sant crestin ortodox si user de patru ani.cum pot intalni azi numai tampenii de intrebari la religie,? au murit stiiintificii so credinciosii? teligentii si incuiatii? baaaa? unde santeti trogloditilor? ce intrebaro sant astea? despre cea care este mai presus decat heruvimii si mai fara de asemanare decvat serafimii? baaaiii blegilor? bravo voua ca va cunoasteti micimea in fata mariei sale smerenia?

Răspuns Câştigător
| ErrorFound a răspuns:

Au murit doar "teligentii" ca tu perpetuezi specia celorlalti.

Răspuns utilizator avertizat
| ErrorFound a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Sunt genial, nu-i asa? smug
In fine, ori si-a dat seama ca e adevarat, ori nu stie ce am scris. laughing Ori mi-a dat din greseala.

20 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Bai combinat siderurgic a fermentat strugurii in tine si se distileaza in cap? Cati caini te-a lins pe bot prin santuri mai aghiazma? Nu-i mai ziceti de gramatica mai invatatilor ca stie, dar se da accidentat.

| Purec a răspuns:

Ca cica baaa de nu aid reptate. Cica da ca e multi din astia care intreaba intrebari pe aciulea si e nesimtiti sau chiar trogloditi. Da stai tu linsitit ca o sa isi crape capetele cu bolovani din cer cand s-o suapra sefu pe ei. Daca nu cumva ii scuipa cu foc si pucioasa sa arda in veci vecilor de trogloditi nenorociti! laughing

| anonim_4396 explică (pentru Purec):

Ma purecule? nu tii de ajuns ca stai numa in blanite? si ne pisti de nu putem dormi? acu vrai sa pornesti o castrastoafa de asta ca sa disparetirem cu totii?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ai stat aici de 4 ani, si inca n-ai invatat sa scrii coerent? Jalnic, Baubaulica, jalnic.

| anonim_4396 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Apoi,de,ma lindenau, aci invatai de la atei sa jignesc si sa atac oricumoricand si pa oricine.chiar ca sant jalnic.ca eu, eram un om bun, ca panea calda si am ajuns ca...

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Sa dea Domnu' sa crape siteul asta.De acord, babaulica?

| Dumniezău a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

No' eu-s de acord.

| anonim_4396 explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Valeu nu ma fizoloafe.di ci sa crapi siteul? ma eu zac sa crapi mai ghini capul caprei, in patru crapai-ar chiatra capul caprei.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Vai,vai,vai,cate greseli de ortografie ai!

| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

Apoi daca nu sant espert.si putem hi toti, esperti?

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai habar ce semnifica numele meu, nu?

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Baubaulica hai sa ne duelam cu cruci, in rugaciuni sa ne luptam, cel mai puternic in dumnezeu sa castige

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era una Mariuca sau Mariuta, iti mai aduci aminte de ea? eu cred ca este EmaS de azi rolling on the floor

| BlackSulphur a răspuns:

This post gave me cancer.

| Dumniezău a răspuns:

Ma faci sa rad. Zici de noi ca suntem blegi, dar nici nu iti dai seama cat de bleg esti tu.Du-te si mai invata gramatica limbii romane, dupa aia ne critici.

| anonim_4396 explică (pentru Dumniezău):

Aferim nene iancule.da tu sini esti? georgel pruteanu?

| AnicaiAlin a răspuns:

Sunt nu "sant", se foloseste doar "?" nu ",?" si nu "so" sunteti nu "santeti" intrebari nu "intrebaro" decat nu "decvat". formuleaza intrebari si foloseste semnficatia corespunzatoare adica semnul "?" iar la sfarsit de propozitie se pune "." nu "?".

Nu stiu cum poti intalni numai tampenii de intrebari la aceasta categorie dar din pacate enuntul tau despre care nu imi pot da seama daca este o intrebare sau doar logoree, este o tampenie!

| anonim_4396 explică (pentru AnicaiAlin):

Multamesc pintru corectitudine, sper sa poti dormi la noapte.noooaaaapteeee buuuuna.nooooaaaapteeee buuunaaaa.