| YumiSukinanda a întrebat:

SCUZE rubrica, cum sa fac tumba este urgent ziceti va rog sau spagata marti am n concurs ajutati-ma trebuie sa le fac si nu stiu ajutati-ma va rog funda!

6 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Tu ştii de ce sunt mai multe categorii?

| sandra2012 a răspuns:

Du-te la circ

| Maidanezul a răspuns:

Ia uite pocaitul, raspocait inviat si reincarnat, cu blana de miel si repertoriu schimbat.Dar doldora de conturi faci spam coane si o sa ajunga TPU la 23 mil utilizatori datorita tie.
Motanul bunicului, a fost sa se calugareasca in legea lui motaneasca.Se intoarce dupa 5-6 zile mai jerpelit dar cu un zurgalau de git.Propovaduia in gura mare iubirea intre animale.Ce sa ne mai mincam intre noi fratilor uite cita iarba si motanul ia doua boturi de iarba si le mesteca de ii trozneau falcile.Soaricii cind vad minunea zic ia uite motanul a devenit vegetarian,hai sa ne dam sarutul impacarii.Ei fiind mititei motanul ii ridica si ii pupa dar ii si minca, Soaricii o rup de fuga fluierind a paguba, unul mai batrin zice cu naduf "stiam de la tata mosu ce se naste din pisica
Asa si tu lasi prostii ca vagoanele legate de locomotiva cu abur ca gifii la deal cu ideile

| eXtreme21 a răspuns:

Salut'!
Tumba presupune rasucirea corpului in aer la 360 de grade.De exemplu cand mergi la un strand si are un ponton, mergi pe marginea acestuia stand cu spatele spre apa si te arunci in apa executand o rotatie de 360 de grade.Adica cum stai tu cu spatele la apa trebuie sa iti arunci capul in jos spre apa, iar in rotatie sa cazi tot in picioare in apa.Pentru mine este foarte simplu, pacat ca nu mai e vara ca iti faceam un videoclip in care iti aratam cum.
Sper ca am putut sa te ajut.

| LyaThoN a răspuns:

SCUZE rubrica, cum sa fac tumba este urgent ziceti va rog sau spagata marti am n concurs ajutati-ma trebuie sa le fac si nu stiu ajutati-ma va rog funda!

Ce fel de intrebare e asta fetito? Cine te invata limba romina "paznicul de la poarta"
Legat de aberatia ta de intrebare vorbeste cu antrenorul/rea de sport sa vezi ce raspuns iti da.

| Avatamanitei_Ionut_Andrei_1976 a răspuns:

Hei exerseaza crede in tine si vei reusi