| anonim_4396 a întrebat:

Se poate calcula data sfârșitului lumii adica a Apocalipsei?

9 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Nu se poate calcula.

| DonEduardo a răspuns:

Nu.

| Gligore2000 a răspuns:

Vezi sa nu te recunoasca pe strada vreun user TPU ca s-ar putea ca Apocalipsa sa vina mai devreme la tine.

| raMLesS a răspuns (pentru Gligore2000):

Chiar mi-am pus in minte sa il caut si sa ii ard o mama de bataie.

| NaibaStieSiAltcevaAMuritIeri a răspuns (pentru Gligore2000):

Eu care credeam ca ești Meme10memu:

| Gligore2000 a răspuns (pentru raMLesS):

L-ai speriat, a sters intrebarea.
rolling on the floor

| AndrElle a răspuns:

Nu se calculează. Se schimbă după om. Daca omul este bun și ascultă de Dumnezeu. Dumnezeu ne mai da zile. Contează de cel mai bun om de pe planeta. Daca el are zile avem și noi. Dar până nu se realizează el. Nu vine.

| NaibaStieSiAltcevaAMuritIeri a răspuns:

Peste 2 mld de ani, dar o sa migram pe alte planete.

| Akakakc a răspuns:

Nu, ptc nimeni nu o știe, decât Dumnezeu