| Meme10Memu a întrebat:

"Se presupune că starea foarte bună a scheletului se datorează faptului că mastodontul s-a scufundat într-o mlaștină (Bazinul Baraolt formânduse prin retragerea apelor unui lac), întâmplare ce a împiedicat prădătorii să ajungă la hoit."

https://ro.m.wikipedia.org/wiki/Mastodont

Eu cred ca mai degraba au fost apele potopului din 2370 i.Hr.

Voi ce credeti?

1 răspuns:
| JohnPrice a răspuns:

Eu cred ca religia asta falsa te-a tampit in ultimul hal. Nu vezi bai javro ca nimeni nu-ti mai raspunde la intrebari? Esti un religios singuratic fanatic tembel prost si orb de adevar care ii blocheaza pe toti fara sa fi comunicat cu ei doar pentru ca nu sunt la fel de nebuni si psihopati religiosi ca tine.