| Meme10Memu a întrebat:

Potopul biblic din 2370 i.Hr. nu e o legenda ci un fapt istoric. Dunele de nisip din marile deserturi sunt o dovada. In plus, inaltimea calotei glaciare de la poli, in raport cu nivelul oceanului, e o alta dovada. O parte din apele potopului au inghetat la poli. Inainte de potop Antarctica era un continent verde neacoperit de gheata. La potop, Iehova Dumnezeu a ucis prin inecare toata civilizatia rebela, inclusiv animalele.

Inrautatirea conditiilor de trai pe Pamant si aceasta pandemie de coronavirus fac parte din semnele sfarsitului acestui sistem condus de Satan.

Sunteti pregatiti pentru Armaghedonul biblic, ce este aproape?

Răspuns Câştigător
| EmanuelHEY a răspuns:

Foarte bine spus. Laudat fie Iehova. Satan a adus acest virus pentru a omora lumea. Alti spun ca Dumnezeu.