| anonim_4396 a întrebat:

Se ține slujbă la biserică, dimineața, în ultima zi a anului? Duminica asta adică.

Răspuns Câştigător
| gratargratar a răspuns:

Da. Se tine Sf. Liturghie ca de obicei. Apoi, la trecerea intre ani, se mai tine o slujba care se numeste Te Deum. Dureaza in jur de o ora. Recomand slujba dintre ani. E foarte frumoasa.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In fiecare duminica se tine slujba.
Indiferent daca este ultima zi din an.
Mai ales ca venirea noului an nu este o sarbatoare religioasa.

| Holiday a răspuns:

Cum naiba sa nu? E ultima ocazie sa-si faca planul la incasari pe anul asta.

| mentholinks a răspuns:

Da, si la final un gangbang.

| Petrovic a răspuns:

Da. Se ține Sfânta Liturghie. Teoretic, în toate bisericiile, dar practic, nu.

| NicolaMaria02 a răspuns:

Da