| RAY a întrebat:

Si noi il intrebam pe Dumnezeu azi, unde e Dumnezeu? Secole la rand cei saraci, nevinovati au fost calcati in picioare de catre cei puternici dar nu a intervenit nici un creator

8 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Da, de fapt Ecleziastul constatase si el asta...

| Octavian199 a răspuns:

Lasa ca ajung in imparatia cerului si acolo decide zeul evreu sau alti zei. Depinde de cultura rolling on the floor

| PumpkinDoll a răspuns:

O baga p'aia sa-i faca sa se simta mai bine.Ca aici au dus-o rau si in partea aia lalta or s-o duca mai bine....si ei saracii cred.

| 757474 a răspuns:

Se pare ca ai mintea prea limitată ca sa poti înțelege.

| RAY explică (pentru 757474):

Steregoi cmf

| Octavian199 a răspuns (pentru RAY):

Chiar ca.O sa vedem ignor si de la asta rolling on the floor

| Octavian199 a răspuns (pentru RAY):

Ce sa faci. Omul e o primata si cateodata nu gandeste. rolling on the floor

| Octavian199 a răspuns (pentru 757474):

Defineste cuvintele a crede si limitatrolling on the floor