| OctavianDanielMaria a întrebat:

Sodoma si Gomora au fost distruse din cauza homosexualilor?

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Scena cu Sodoma si Gomora a fost comentata de mai multi autori ai Bibliei si niciunul dintre ei nu a zis ca ar fi fost din cauza homosexualilor.

Răspuns utilizator avertizat
| ania a răspuns:

Nu numai.

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Meme a răspuns:

Gata și cu sodomitii

| RKBlue a răspuns:

Numai oamenii cu iq redus si cei plin de venin ar putea vedea intr-o scena in care un grup de oameni vrea sa violeze niste ingeri homosexualitate.
Este vorba de viol. Fortarea actului sexual asupra unei alte fiinte, fara acordul lor.

| Antisistem11 a răspuns:

Nici vorbă.au fost distruse din cauza lipsei de ospitalitate. exista un cod oriental al ospitalității pe care nu l-au respectat.