| anonim_4396 a întrebat:

Talismanul este o rugaciune buna pentru ortodocsi?
Dupa articolul asta http://bisericasecreta.wordpress.com/......epistolia/ nu prea

6 răspunsuri:
| KlaraWeiss a răspuns:

Nu, nu este buna.

| Rapunzell a răspuns:

Vezi ca stii happy

| Maidanezul a răspuns:

Catalin te stiam de om serios vii cu chestii de genul acesta, cind ai raspunsul clar in ce ai postat.Mai ai putin si vezi crestinii in piei de oaie cu prepeleacul la spinare, alergind iepurii pe cimp sa puna de o fiertura si prinzind peste in girla cu bita.Mai raminea sa zici daca crestinii stiu sa foloseasca niste unelte simple ca lingura si furculita, poate ne vezi bind apa din baltoace si mergind in 4 labe ca stramosii evolutionistilor la Circul de Stat.

Răspuns utilizator avertizat
| ShowTim3 a răspuns:

rolling on the floorSa fiu al dracu maine am sa vad preoti care sunt genii IT... si peste 200 de ani o sa pupam icoane Apple cu fata maicii domnuluilaughing cu touch.

| Ionut01x a răspuns:

Vroiam sa va aflu parerea voastra, adica daca credeti in acel articol sau nu.