| RAY a întrebat:

Teistii sunt sceptici in ceea ce priveste teoria evolutiei, big bang dar cand vine vorba de ceea cred ei, pretind ca este adevarul absolut dar nu pot dovedi empiric, de ce ne cereti sa fim deschisi la minte cand voi sunteti inchisi spre orice care va contrazice credinta?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Octavian199 a răspuns:

Ma amuza steregoi, isi sterge postarile cele vechi si le mai posteaza din nou, ca sa fie primul rolling on the floor

| RAY explică (pentru Octavian199):

Asa e, nu e singurul

| mentholinks a răspuns (pentru Octavian199):

Omul e clar un pic dus. Ne-a dat ignore la toti care ii raspundeam la intrebari. Crestinii nici nu il mai baga in seama.

| Octavian199 a răspuns (pentru mentholinks):

E doar un sectant rolling on the floor

| Octavian199 a răspuns (pentru mentholinks):

Cel mai tare e sa vad dezbateri dintre crestini.De exemplu.Steregoi vs steregoi. Bineinteles in persoane diferite rolling on the floorRestul sa aiba block rolling on the floor

| numerbosk a răspuns (pentru Octavian199):

E un handicapat ce sa ceri?