| Ele88 a întrebat:

TPU ati auzit ca daca ascultati Muzica Rock, Sunteti Satanistii :)) =)) =)) da eu stiu ca parca nu am omorat, pe nimeni, ca sa fiu
Satanist :)) =)) =)) da nici nu o s-o fac vreodata ca nu sunt Criminal sau Satanist dupa site-ul, asta am aflat, sa imi ziceti si voi daca radeti, sau e adevarat http://www.sfaturiortodoxe.ro/_muzicarock.htm a si are si melodia aia Stairway To Heaven Scara Catre Paradis, :)) =)) ca zice ca daca ascultam Melodia asta ca are Versuri Inversate adica sunt Intoarse, a si va dau si un Fragment sa vedeti,-"My sweet satan, no other made a path, for it makes me sad, whose power is satan"(Dulcele meu satan, nimeni altul nu a mai croit un drum ca al tău, iar stăpânirea este a lui satan. )-. si Traducere in Romana ar cam insemna asa? O, aici dulcele meu Satan. cel a carui cale ma face trist, cel a carui putere este satan. El le va da acelora care este cu el 666. Era un mic adapost unde el ne-a facut sa suferim, satan cel trist? :)) =)) asa deci in primul rand eu nu il venerez pe Satan si pe Dumnezeu pe Satan ma pis pe coarnele lui cum zice bunicamea de 83 de ani :)) =)) serios asa spune odata spunea ca se pisa pe Coarnele lui :)) =)) =))
asa si are 83 de ani deci mai are putin si se duce in rai sau in iad :)) =)) da ia mi-a povestit, ceva ca ia cand era mica se ducea prin padure, si era singura asa si a spus ca a vazut ca un fel de papusa, ca un fel de ingeras, era si care a aparato pina in sat da can a ajuns, in sat a disparut, adica, ai era frica sa mearga singura, prin padure, asa si eu il venerez pe Dumnezeu si pe Satan ma pis pe el pe Coarnele lui si daca imi fac si o cruce se sperie imediat si se duce in pustietate in pietrele lui acolo :))=)) asa si sa imi spuneti parerile despre inegrul care la vazut bunica mea cand era mica ca era noaptea atuncia cand pleca singura prin padure si a vazut un ingeras care ia purtat de grija?

11 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Spui ca nu esti criminal?
Tocmai ai omorat gramatica limbii romane...

| Bogdanux a răspuns:

Ce troll obosit avem aici.

| MyObsession a răspuns:

Nu crezi că eşti cam handicapat de la 'rolling on the floorlaughing' ale tale? Mai bine ai pune mâna pe o carte de română.

| anonim4565 a răspuns:

Nu esti satanist daca asculti rock
tu pe ce lume esti? eu am zis ca acest gen provine de la practici oculte
deci rockul e satanista si nu cel ce asculta desi face o mare greseala

| Polaris a răspuns:

Ce mă?

| Alex a răspuns:

Nu vrei sa ai prieteni satanisti?

| XkkOOjs a răspuns:

Esti mai prost/proasta decat prevede legea happy sper ca ti-am fost de ajutor.Si fa-ne o favoare : impusca-te!