| anonim_4396 a întrebat:

TPU Cum pot sa ma alatur si eu Organizatiei Secrete Illuminati cum pot adica sa imi schimb Religia se poate face asta ca eu vreau sa ma alutur Organizatiei Secrete IIluminatii cum pot face asta?

15 răspunsuri:
| DomineRex a răspuns:

Daca vei face parte din elita lumii poti, dar cum stai pe TPU nu o sa ai niciodata sansa asta.

| Shinto a răspuns:

Daaa.tenebros...
Si dupa aia? Ce vrei sa faci dupa aia?

| negru30 a răspuns:

Iei un bec in gura si stai asa pana te lumineaza Dumnezeu

| Anonymus314 a răspuns (pentru negru30):

Epic rolling on the floor))) (nu citi asta)

| negru30 a răspuns (pentru Anonymus314):

Pai da - ce este drept este -

| briana a răspuns:

Sti cumva ce presupune dorinta ta? De ce vrei sa te alaturi lor? DEce vri sa te alaturi unor oameni care il sustin pe satan? Cu ce crezi ca te avantajaza daca esti cu ei. Cu ce tia gresit DN-ZEU? Raspunde la asta si mai gandeste-te si nu e chiar asa de simplu sa intri unde vrei tu sa stii.

| LexLosOfficial a răspuns (pentru briana):

Crede-ma merita orice ca sa ajungi la ei...iar de DN-Zeu asa cum ii ziceti voi nu are nici o legatura cu asta.Asa ca Succes in continuare la cautat.

| KiraOfficial a răspuns (pentru briana):

Tin sa iti atrag atentia, illuminati este doar un pseudonim pentru "conducatorii ascunsi ai lumii" (asta in realitate). In povstile urbane illuminati reprezinta un grup condus de Baphomet (nu Satan) care inrobeste lumea prin mesaje subliminale.

| Anonimmi a răspuns (pentru briana):

Tu de ce ai poza cu pentagrama

| Fls_Alex_2000 a răspuns (pentru briana):

Mai omule bun lasa sa faca ce vrea el eu sunt satanist de doi ani si desi nu am reusit sa fac ceea ce mi-am pus in plan nu mi-am tradat tatal si regel meu SATAN. Fiecare decide la viata lui ok nu va mai bagat in viata altuia el a pus o intrebar nu stii nu raspunz ok. Este simplu nu sti raspunsu taci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand o sa stapanesti un concern multinational,cu mii de angajati pe carei controlezi tu si platesti tot tu,cand vei avea bani in conturi in banci nenumarate si vei putea controla un anumit sector pe o parte din lume, vei fi cautat din timp de catre ei, luminat la chip si la minte iti vor spune cate ceva dupa puterea ta de cuprindere si exact cat trebuie sa stii.vei primi ordine iar tu le vei executa prompt fara sa pui intrebari, fara sa mai poti iesi sau renunta fiindca nu vei mai putea.asa ca mai bine sarac si curat decat bogat si sluga stapanitorului lumii acesteia Satan, prin banii si organizatiile lumesti si institutiile care vor ingenunchea omul pana la ai controla si gandurile.mai e pana atunci, dar va fi.

| 2packilluminati222 a răspuns (pentru anonim_4396):

Anul 2019, s-a ajuns sa ne controleze mintile prin mass media, dar cam asta se intampla si in 2012, nu doar acum. Totul devine din ce in ce mai rau, chiar daca nu mai exista comunismul, suntem mintiti ca suntem liberi si avem drept la libera exprimare, dar doar incepe sa aduci oamenilor informatii despre illuminati si s-ar putea sa fii ingenunchiat

| claudiu11re a răspuns:

Poti dar trebuie sa renunti al religia ta

| vl96cos a răspuns:

Jigodie de om ce esti sper sa mori si sa arzi in iad