| navarre a întrebat:

Uitati cum popii,,sfintesc"aducatorii de moarte, adica otravurile din alimente si armele de foc! http://www.trilulilu.ro/......-de-moarte
Prin acesti oameni noi trebuie sa ne cautam calea spre Divin?
Sau prin noi insine?

13 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Chiar nu ai alceva de facut? Chiar nu realizezi cat de prosteasca este aceasta propaganda?

Daca vrei sa stii la fiecare Sfanta Liturghie ne rugam pentru oastea noastra, pentru apararea tarii si a dreptei credinte!

Poate vrei sa stii si faptul ca rusii sfintesc navele Soyuz inainte de a fi lansate spre iss.

Răspuns utilizator avertizat