| Ele85 a întrebat:

Uite TPU imi cer iertare la Toti Utilizatori pe care i-am jignit si pentru asta primeste Funda vreau sa imi iert pacatele si sa vb cu voi cum face Domnu Iisus Christos asa si vreau sa imi iert pacatele Fata de voi Amin?

9 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Unul singur are putere ca sa iti ierte pacatelebig grinomnul Isus Hristos.

| DrunkenRat a răspuns:

Imi place. Probabil faci la scoala limbi straine, iar dupa calculele mele, vorbesti 4 limbi...romana, engleza, franceza si sarcasm.

| Inferno a răspuns:

Aha. Da degeaba daca nu faci fapte bune.(Sa imi dai funda si vot)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti iertat fiule cotizatia o platesti azi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci ca lupul elenine ca sa fii iertat.tu stii cum face lupul? ia mielul in gura si sare gardul. daca nu poti asa trebuie sa faci ca puiul, cand ajunge cocos.nu mai stie care-i masa.nici nu-l prea intereseaza.

| CristiUcV a răspuns:

Se scrie "Iisus Hristos" nu Christos

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru CristiUcV):

Asa se scrie in romanalaughingdar de fapt vine de la Christ/Christian.Noi numai am taiat C-ullaughing