| Ele58 a întrebat:

WTF TPU ati auzit la Domnu Senzation Dan Diaconescu ca painea lui Iisus Christos e otravita laughing rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

3 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Du-te ba d`aci cu dan diaconescu al tau! tu si cu pensionarii ce va mai pierdeti timpul la mizeriile alea de emisiuni! mda... tariasca dan diaconescu tv!

| rolly3342 a răspuns:

Cred ca el a mancat paine otravita, domnu dan ciomagescu.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici lui satan nu-i place painea domnului.de aia a muscat mana creatorului sau si lupta impotriva lui si creatiei sale.il vezi pe diaconescu mai bun decat ceilalti mincinosi? cand o sa va treziti la realitate si o sa va dati seama ca in spatele catorva promisiuni si vorbe mari se ascund cativa ani de bunastare si huzureala pe spatele prostimii credule? si a invarti vorbele si a minti se poate pricepe oricine. miram-as sa-si dea diaconescu averea castigata pentru propasirea neamului.si pentru cei harnici dar saraci, nu am nimic impotriva findca ma numar printre ei.muncitor,cinstit,dar furat de toti prin orice metode si neaparat de nimeni.dar puturosii si hotii si excrocii, si interlopii, si politicienii ceilalti in afara de camarilla conducatoare?