| anonim_4396 a întrebat:

V-ati facut rugaciunea de dimineata?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Da' eu nu m-am trezit dimineaţa.

| anonim_4396 explică (pentru Holocaust):

Cel mai bun raspuns.

| Holocaust a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?
Eu doar sunt sinceră...laughing

13 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

M-am trezit la pranz, deci nu, n-am facut rugaciunea de dimineata.

| Raniia a răspuns:

Da,multumesc lui Dumnezeu pentru că mi-a dat victorie si împlinire; Refuz să fiu tulburată sau îngrijorată de circumstantele din această viată,pentru că eu trăiesc si rămân în pace si bucurie azi! Mă rog pentru cei din jurul meu azi,care sunt slăbiti,sau îndurerati, sau care nici măcar nu mai stiu cum să se roage cu privire la situatia dificilă prin care trec. Dumnezeu să-i coplesească chiar în acea situatie, oferindu-le miracolul de care au nevoie.

| Dumnezău a răspuns:

Da,daca exista vreun sfant numit Alexandrion la care sa te rogi. thinking

| Bogdanux a răspuns:

De 3 ori cu mana, de 5 ori cu piciorul.

| Wehrmacht a răspuns:

Ce-i aia "rugaciune"?

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu

| Alexandra9595 a răspuns:

Da,mi-am facut rugaciunea, nu m-am putut concentra atat de bine, dar sper ca Dumnezeu sa primeasca fiecare rugaciune.Ma ingroziti cu lipsa de maturitate si prostie de care dati dovada. Acum faceti pe durii si puternicii, dar la prima boala sau necaz pe care il aveti dati pe la biserica, ca viata e frumoasa plina de ispite nu vreti sa o pierdeti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.m-am trezit tarziu.era 10 si jumatate.da deseara poate reusesc.

| TheScamy a răspuns:

Sunt atee-_-

| Ditto a răspuns:

Dalaughing
am fost primarolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Ditto):

Din nou rolling on the floor