| AvalohAlyn a întrebat:

Voi ce ziceți? Iisus mai revine pe Pamant?
Când va reveni Iisus pe Pamant și ce va face?

6 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

La o bere cu baietii probabil. Stai... n-are nevoie, o apa e suficient, stie el restul.

| Algo098 a răspuns:

Iisus a murit de mult. Este o vorba inteligenta: mortul de la groapa nu se mai ntoarce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, revine...pentru că este scris, însă nu știu când nici îngerii din ceruri, nici Fiul, ci numai Tatăl.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A revenit demult, si-a luat mireasa și a plecat. Citeste biblia și nu mai asculta orice gura spurcată, fiindcă nimic nu e curat pe lumea aceasta. Minciuna e în floare, stii bine.

| Powerpuffgirl51020801 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te înșeli amarnic. Exact ce ai spus, citește Biblia și vei vedea ce spunea Domnul Isus când era încă pe Pământ despre revenirea Sa și sfârșitul veacurilor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Powerpuffgirl51020801):

Poate citim împreună?winking Eu nu înghit până nu rumega, dar tu?