| SweetyღGirl a întrebat:

Voi credeti ca Papa este mason? sau ca face sacrificii si ritualuri satanice? argumentati.

11 răspunsuri:
| William a răspuns:

Papa Francisc este proorocul mincinos de care se vorbeste in Apocalipsa lui Ioan. Vezi asta de la inceput https://www.youtube.com/watch?v=1uENGXD24fI

| Kaℓi a răspuns:

De unde ti-a venit ideea asta? happy
Auzi, "argumentati"... laughing

| mODIN a răspuns:

De unde dracu scoti prostiile astea? Esti pe brocolli?

| SweetyღGirl explică (pentru mODIN):

Nu stiu daca sunt prostii... de asta am si intrebat. am vazut asta intr-un documentar si am vrut sa aud parerile altora.

| milan9 a răspuns:

Nu. Lucrurile astea sunt aberatii...

| sublime89 a răspuns:

Ar fi bine sa faca macar atat.

| Deaad a răspuns:

Da,papa e cu satan, crede-ma. Face ritualuri in numele lui.Te-ar sacrifica si pe tine al dracu' om.

| KhludCiprian a răspuns:

Nu cred ca actualul este. Masonii fiind denumiti ceva conspirativ, vei gasi aproape oricine langa cuvantul Mason. "Patriarhul Daniel mason", "Obama mason",...

Deci nu crede, probabil ca nu e nici unul...

| Scarbo a răspuns:

Crestinule ai citit Biblia?

| DarkAndDreary a răspuns:

Nu stiu. Nu-mi pasa.

| Extr3m33 a răspuns:

Da.este mason! Si nici nu trebuie sa argumentez, din moment ce ai pus intrebarea asta, pe semne ca esti destul de informat despre aceasta secta.