| Oliveoo a întrebat:

Voi credeti in Dumnezeu? Argumentati-va raspunsul!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu mai ghini t-as arata din bob in bob amorul? tu numa nu ti mania ci stai cu ghinisorul.ca daca tu nu crez acuma si esti diparti hat, di ci sa-ti mai argumentez? mai ghini ti-l arat.cum facim insa cu-ai tai ochi? ce lumina o tot sorb? caci chiar vazand, pe Dumnezeu, tot nu crezi, ca esti orb?

35 răspunsuri:
| Lizzu a răspuns (pentru Oliveoo):

Oricum. happy o poveste de adormit copiiiwinking
Parerea mea.

| sublime89 a răspuns (pentru Lizzu):

Povestea vietii mele sigh laughing

| Lizzu a răspuns (pentru sublime89):

:-

Răspuns utilizator avertizat
| mODIN a răspuns (pentru Lile4ka):

1.La un moment dat lumea credea ca pamantul este plat.Nu conta cati credeau asta, Pamantul tot rotund este.
2.Cum adica 6 miliarde? Sunt doar aproximativ 2 miliarde in lume.