| melinda114 a întrebat:

Voi credeti in lucruri acestea: http://x3mzone.wordpress.com/......p-de-mort/
Va rog vreau raspunsuri inteligente legate si de religie.
Mai intai cititi tot stiu ca este mult dar ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Sănduțța a răspuns:

Heii! Nu e adevarat, adica, sunt prostii! Oamenii inventeaza asta doar ca sa sperie lumea! :) Tot ei au inventat aia cu `Teresa Figaglo`.E adevarat ca a murit facand un videoclip sau avand un accident de masina :I Dar asta nu inseamna ca si ea a provocat un accident de masina in locul ala unde a murit ea. Adica, hai sa fim realisti! Un om mort nu provoaca accidente :) Mai este si faza asta :D http://www.lovendal.net/......e-este-el/
Adica este o imagine a mintii oamenilor! Oricum, voiam sa te conving ca nu e adevarat! :) Sper ca te-am ajutat! :)

12 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Toate treba cu misterele din Bucegi e o mare inventie romaneasca si atat. Vrem sa credem ca e si tara noastra importanta, si ca avem astfel de locuri unde se intampla fenomene supranaturale.

| ErrorFound a răspuns (pentru sublime89):

Pai cum, doar altii sa se creada importanti? laughing
Oricum, pozele nu par trucate. O sam a uit in Photoshop dupa "puncte albastre". Sper ca au rezolutie.

| sublime89 a răspuns (pentru ErrorFound):

Cum sa nu fie trucate? hai ma laughing

| iurii75 a răspuns:

Nu-ți mai hrăni mintea cu deșeuri

| ErrorFound a răspuns (pentru iurii75):

Pfff...N-ar fi trebuit sa citesti biblia daca nu vrei deseuri. laughing

| ErrorFound a răspuns (pentru iurii75):

Si ce ai vrea draga sa-ti spunem despre religie? E clar ca informatiile prezentate nu trebuiau sa fie aflate fiindca tot crestinismul s-ar fi dus de rapa.
America a fost (fondata) si va fi mereu un stat masonic cu mari influente prin lume.Totusi, mi-ar placea ca toata infromatia de la CIA, Pentagon si Nasa sa fie publica. Toate religiiile ar fi distruse iar istoria ar fi schimbata complet.

| iurii75 a răspuns (pentru ErrorFound):

Prostii

| ErrorFound a răspuns (pentru iurii75):

Mai mari sau mai mici ca zeul tau?

| iurii75 a răspuns (pentru ErrorFound):

Te uiți în oglindă și-ți dai seama pe loc rolling on the floor

| ErrorFound a răspuns (pentru iurii75):

In fine, lasand la o parte jignirea pe care probabil ai cautat-o jumatate de ora pe Google, te mai intreb o data: Prostii mai mari sau mai mici ca zeul tau?

| Maxim96 a răspuns:

"Veti vedea mari semne si minuni"

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Nu, nu cred sunt inventate. Te pup.