| papuciirupti a întrebat:

1-Ce parere aveti de laboratoarele Synevo?
2-Maine ma duc sa fac o analiza h. pylori, pot sa mananc si sa beau o cafea inainte de analiza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

1. Am apelat la serviciile lor---nu am nimic de reprosat
2. Poti sa mananci inainte de a-ti recolta sange venos in vederea efectuarii testul serologic de depistarea a anticorpilor H. pylori IgG--- vezi confirmarea ("pregatire pacient")in link :https://www.synevo.ro/helicobacter-pylori-anticorpi-igg/

| Kiki20098 a răspuns:

Am o parere buna pentru laboratoarele synevo, deoarece am fost si eu acolo sa fac o analiza pentru helicobacter pylori