| Violente a întrebat:

A avut cineva probleme cu polipii? A facut cineva operatie de polipi? Ce simptome ati avut? Nu vreau dupa net. vreau din experienta voastra!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RELIABLE a răspuns:

Salut, am avut o operatie de polipi din cauza faptului ca inspiram si expiram greu pe nas. Operatia a durat cateva ore, am tinut un mic regim si m-am vindecat complet.

| Violente explică (pentru RELIABLE):

Si altfel de simptome iti aduci aminte?
Umflarea ganglionilor de la gat, congestie nazala etc

| RELIABLE a răspuns (pentru Violente):

Nu am avut astfel de simptome.