| Alleexandraaa20 a întrebat:

A folosit cineva pana acum pentru cresterea rapida a parului ...Hair Stim? Daca da imi puteti spune in cat timp se vor observa rezultatele? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

In 2-3 saptamani s-ar vedea o schimbare in sensul ca va creste mult mai mult.

| xerxes1 a răspuns:

Am dat pe o haina de blana si acum trebuie sa o tund.

| Kerre a răspuns:

Rezultatele vor aparea in aproximativ 3-4 saptamani, parul va creste mai rapid si mai mult.

| Guru007 a răspuns:

Am văzut primele rezultate în 3 săptămâni. Dar ar trebui să cumpărați cu siguranță originalul. Citiți articolul aici https://clinicavimed.ro/blog/hairstim/