| loredana_4897 a întrebat:

Ce parere aveti despre spirulina?

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Este un suipliment care imbunatateste capacitatile intelectuale, adica te ajuta sa memorezi unele lucruri mai usor.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ca orice produs naturist, spirulina are afect dupa un timp mai indelungat de administrare. Am prietene care au folosit-o cu succes in perioada facultatii, imbunatateste performantele memoriei si stimuleaza imunitatea organismului.Dar ai nevoie de rabdare si perseverenta. Nici Dumnezeu n-a facut lumea intr-o zi!
Te pup!