| Clara_6276 a întrebat:

Ce parere aveti despre spirulina chinezeasca?! Se gaseste si in farmacii!
Multumesc!(Si La multi >ani!:")

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Clara, vad ca ti-a raspuns cineva dar nu despre spirulina chinezeasca, un produs pentru. slabit. Eu folosesc de o luna si cateva zile acest produs, am slabit 4 kg, pe mine ma ajuta sa beau apa multa si sa tin o dieta corecta, iti taie pofta de mancare.Nu stiu daca se gaseste in farmacii, eu o iau de pe net. Seamana cu Capsula de slabit, cea in cutie metalica, aia care a aparut prima data. o zi buna.

| simona2 a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde se poate comanda?

2 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Sunt opinii pro si contra despre metodele terapeutice cu spirulina. Tu documenteaza-te si alege varianta cea mai buna. E bine sa iei in considerare si parerea unui medic totusi.

http://www.formula-as.ro/2009/885/medicina-naturii-44/spirulina-11572