| Michelle a întrebat:

A fost cineva la un domn de la Constanta, despre care am citit ca repara coloana vertebrala? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

În Constanţa nu, dar am găsit pe unul în Bucureşti care detensionează fiecare oscior, după care m-am dus la un SPA cu sare Epsom.

| Michelle explică (pentru gogu220):

O adresa? Multumesc!

| gogu220 a răspuns (pentru Michelle):

Str.Vijeliei nr. 3 sector 3 Bucuresti. undeva la intersectia Mihai Bravu cu Vatra Luminoasa.
Te poti programa la tel. 0723 209 279
Mi-as dori sa imi spui cum te simti dupa.