| Ionel3298 a întrebat:

A început acum in seara asta sa mă doară spatele undeva in jos cred că la rinichi sau ceva de genul.Ma doare când stau pe o parte și mai ales când respir.Ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acest user are contul suspendat temporar.

https://www.tpu.ro/utilizator/acsqmt

| Floridori a răspuns:

Cred ca ai cerut apendicita, dar ai primit altceva big grin

Lasand gluma, pana la urma, tot la urolog ajungi.Profita si impusca doi iepuri dintr-o data.Mergi si cu problema asta, dar si cu vena pe testicul.winking
Caz rezolvat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Răceală sau infecție la rinichi.

| gabriel2004o a răspuns:

Pai...probabil ai o infecție le rinichi
Dacă îți miroase urina și te duci la baie des atunci e cazul de consult la urolog