| anonim_4396 a întrebat:

A incercat cineva ' ginkoprim max '? Am mainile si mai ales picioarele reci, chiar si cand e cald afară.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Poate esti mort.

| Seby90 a răspuns:

Cel putin eu nu va arat curu ca p***ele

| Seby90 a răspuns:

Ma bucur ca nu respiram acelasi aer, ar insemna sa stau la 5m de tine. Ar insemna sa ma arunc in fata primei masini. Scuze. Nu imi plac baietii emo. :\

| Martina5 a răspuns:

Am aflat de undeva ca e de la alimentație

| Panda11Purple a răspuns:

Eu am doar picioarele reci, deci fie transpiri si ti se racesc, fie ai o circulatie proasta. Mai depinde si de varsta. Du-te la un doctor, sa nu fie ceva grav!