| DmnProfesoara a întrebat:

A incercat cineva sampoanele,fiolele impotriva caderii parului de la Gerovital? Merita sa urmezi tratamentul? Va rog, comentati numai daca ati folosit tratamentul, e destul de scump si n-as vrea sa00l cumpar degeaba.sad Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Am folosit șampoanele, fiolele și spray-urile de la Gerovital Plant. Nu, nu merită să urmezi tratamentul.
Sunt aproximativ cinci fiole într-o cutiuță. Am urmat tratamentul timp de o lună și părul continua să cadă foarte mult, am renunțat la tratament.
Am părul rar, am folosit cel puțin un an șampoanele de la Gerovital, dar nu reduc foarte mult căderea părului. Dar, nu am făcut niciodată mătreață, iar părul avea mereu strălucire și nu se ciufulea sau încurca. Din acest motiv nu mai folosesc peria pentru păr, dacă mă pieptăn îmi cad mai multe fire de păr.
Nu îți recomand nici fiolele de la Vichy, sunt cu adevărat nefolositoare!