| AvalohAlyn a întrebat:

A incercat cineva Sedatif PC? Are vreun efect pozitiv? Mai calmeaza din anxietate si neliniste? Te relaxeaza putin? Vreau sa stiu de la cine a mai luat asa ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Eu am incercat, dar nu prea are efect. A doua zi, m-am trezit si cu durere de cap de la ea. big grin
Desi eu am folosit-o inainte de un examen si eram destul de stresata.
Poate in mod normal este mai eficienta.

1 răspuns:
| ThePuffy a răspuns:

Cat de cat, stiu de la o prietena.