| LighteD a întrebat:

A luat careva pastile de Colon Fit si pentru ce. Ce parere aveti, v-a ajutat cu ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă automedicația, cere sfatul medicului de familie.
Pa, pa.

| RaapHaeLL a răspuns:

Colon fit...
Iau pentru costipatie
Pentru mai multe informatii
intra pe colonfit.ro

Ajuta la slabit, bun pentru o digestie mai buna...etc