| anonim_4396 a întrebat:

A luat cineva Acutil si l-a ajutat? E bun? Recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Componenta principală din Acutil este Ginko Biloba. Cum spuneam și într-un alt răspuns, este eficientă, îmbunătățește simțitor memoria, dar doar atât timp cât urmezi tratamentul. Când ai întrerupt, dispar și efectele.

| Dodo05 a răspuns:

A luat un prieten... si nu a simtit nici o diferenta.Nu recomand sa ti dai banii pe el stresul si probleme de concentrare pot fii reduse altfel... o simpla pastila nu rezolva nimic.