| Seroquel a întrebat:

A luatluat cineva Prozac? Cum va simtiti? Dar Seroquel si Rispolept Consta? Cum va simtiti cu ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anamariarot a răspuns:

Nu mai lua prozac... Ți-am spus la cealaltă întrebare de ce. Dacă vrei să mai citești despre experiența cuiva, caută „When prozac no longer helps"-Niklas Kvarforth. E scrisă în limba engleză, dar nu cred că asta e o problemă. Totuși, cred că trebuie să o comanzi, nu știu dacă o găsești în varianta PDF.