| anonim_4396 a întrebat:

A mai folosit cineva bioparox? Mi-a recomandat doctorul si mi-am pus in nas acum cateva minute dar senzatia a fost foarte naspa adica are un miros groaznic si ma ustura narile. Asa s-a intamplat si la voi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu l-am folosit cand am fost racit si imi dadeau lacrimile prima data si dupa mam obisnuit..Acum nu mai am nici o senzatie..in timp te vei obisnui.

Narile nu ma usturau dar intr-adevar are un miros mai asa..usturimea narilor inseamna ca esti alergic..nu mai folosi

| Biancadiahaagayaiw a răspuns:

Stai linistita, nu i nimic. Vezi ca e super bun si chiar da rezultate. Am folosit si eu si intr adevar nu e prea placut, da nu ai dc sa ti faci griji. Pupici