| DarkAngel_6218 a întrebat:

Abdomenele slabesc?! Sau doar faci patratzele si muschi? thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ToxiikGirl a răspuns:

Daca faci mai mult de 50 de abdomene pe fiecare zi, dupa un timp o sa slabesti destul de mult~! Funda?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Si slabesc, si faci "patratele" happy

| Wildie a răspuns:

slabesc da si faci patratele cand esti slab si te antrenezi asa
Doar nu poti face patratele pe shunci!

| silviu_4058 a răspuns:

Ambele, sunt foarte eficiente