| AndreiAnonim3 a întrebat:

Acum 1 luna si ceva eu si famila mea am luat contact cu cineva care avea covid, nu am stat foarte aproape langa persoana respectiva, doar a stat 5 minute la usa, prima data m-a luat pe mine cu raceala foarte grea, dar tot aveam gust si miros, dupa 1 saptamana mama mea nu mai avea gust si miros, 1 luna de zile am stat asa, voi credeti ca am avut covid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte probabil. Trebuia sa va testati, asa la ghici nu merge

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că nu.

| Crackman a răspuns:

Probabil dar nu ai sunat la urgenta este ca si cum nu ai avut

| Endita4689 a răspuns:

S-ar putea. Poți să îți faci un test de anticorpi și dacă ai înseamnă că ai făcut Covid.