| Nutella123456789 a întrebat:

Acum 2 ani am avut infipta o capusa in partea de sus a piciorului.Am scos-o atunci.Dar am observat acum putin timp ca in locul de unde am scos-o a ramas un punct ca o intepatura de ac si foarte putin rosu in jur.E un semn care ramane sau e ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Si eu dupa ce am avut o capusa sub brat dupa ceva timp mi-a ramas un punct rosu dar cel mai bine e sa te duci la medic.

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Eu nu iti pot spune sigur ce ai dar te sfatuiesc sa consulti un doctor.

| BlackDarkAngel a răspuns:

Mai bine ar fi sa te consulte un medic! Noi daca nu vedem nu prea stim ce sa spunem. Dar s-ar putea sa fie un semn care ramane! Totusi nu inteleg de ce nu te-ai dus atunci la medic, dupa ce ai scos-o! Stii ca poate fi ceva grav care chiar te poate afecta? CONSULTA UN MEDIC!

| TheUchiha a răspuns:

De preferat ar fi sa te consulte un medic, dar am o persoana cunoscuta care a patit la fel ca tine si nu s-a intamplat nimic.Cu timpul se va micsora si presupun ca va disparea.Totusi nu uita sa te prezinti unui medicwinking