| Ikke a întrebat:

Acum 2 luni mi-am facut o liposucție abdominala la o clinica din Cluj. Nu văd rezultat! Încă mai am burta! Este cineva care a trecut prin asta? Este normal asa ceva?
Va mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| UltraLex a răspuns:

Daca esti grasut din fire nici mama liposuctiei nu te va putea ajuta
Liposuctia nu este recomandata persoanelor supra ponderale sau cu burta (mare) deoarece se va depune tot inapoi in foarte scurt timp

Aceasta procedura este dedicata oamenilor slabi care vor o talie perfecta de viespe si care in urma regimurilor si al exercitiilor fizice nu au pututo dobandi

Dar daca imediat dupa interventie nu s-a vazut nimic... atunci e ceva ne in regula cu procedura aplicata

| Iovan_Medeea_1985 a răspuns:

Ikke, nu mai intri pe aici? spune-mi te rog cum mai esti, sunt in aceeasi situatie ca si tine.